Срібний акорд шкільного року: у ліцеї пролунав Останній дзвоник!
Сьогодні, 29 травня, у нашому ліцеї пролунав особливий та довгоочікуваний Останній дзвоник. Це свято радості, легкого смутку та початку нової життєвої дороги для багатьох ліцеїстів. Наше подвір’я розцвіло від посмішок, емоцій та святкового настрою !
Учні 4-х класів подарували усім присутнім ніжний вальс та неймовірно проникливу пісню, що стало яскравою кульмінацією їхнього першого ліцейного розділу. Вони прощаються з початковою школою та впевнено крокують у середню ланку.
Учні 9-х класів вразили всіх енергійним та сучасним флешмобом. Вони довели, що наша молодь — креативна, талановита та єдина!
Та найочікуванішою подією став прощальний вальс наших випускників. Особливої магії та теплоти йому додало те, що разом із одинадцятикласниками у танку кружляли їхні найрідніші класні керівники. Це було неймовірно красиво, символічно , зворушливо.
Ми схиляємо голови вдячності перед тими, завдяки кому маємо можливість навчатися творити, та мріяти під мирним українським небом та вшановуємо пам’ять наших Героїв.
І ось вона — кульмінація свята. Срібний голос Останнього дзвоника сповістив про початок омріяних літніх канікул для одних та старт дорослого життя для інших!
Попереду – літні канікули, час для відновлення сил та планування нових масштабних цілей. А для наших випускників – час упевнених кроків у доросле життя. Вірьте у свої сили, творіть історію нашої країни
До зустрічі у новому навчальному році! Ліцеїсти, тримайте свій курс упевнено. Слава Україні!



