Цьогорічний захід став особливим, адже поєднав у собі науку, креатив та щирі емоції. Ліцеїстів вітали переможці міського етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу та колектив учнівського самоврядування ліцею!
Справжньою родзинкою заходу стала презентація та захист учнівських STEM-проєктів під назвою «Тепло». Наші юні дослідники продемонстрували не просто глибокі знання з фізики, хімії, технологій, філології та математики, а й запропонували актуальні, практичні рішення для сьогодення. Кожен проєкт — це погляд у майбутнє, де тепло є символом енергії, затишку та життя.
Під гучні оплески залу директор ліцею Ганна Шуть вручила заслужені грамоти та дипломи нашим найкращим учням у різних номінаціях: переможці та призери Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (МАН), активні учасники STEM-проєктів, переможці мистецьких та музичних конкурсів, наші неперевершені спортсмени, які виборювали перемоги на змаганнях районного та міського етапів Всеукраїнських шкільних лігах “Пліч- о- пліч”.Щиро дякуємо талановитим ліцеїстам за ваші здобутки, педагогам — за високий професіоналізм та підтримку, а батькам — за віру в дітей та надійне плече.
Тримаємо освітній фронт, розвиваємо таланти та впевнено крокуємо до нових вершин!



