Сузір’я талантів: у ліцеї відбулося свято обдарованої молоді

Наш ліцей вкотре перетворився на епіцентр гордості, натхнення та інтелекту. 25 травня відбулося традиційне, але щоразу особливе Свято обдарованої молоді, де відзначили тих, хто своєю працею, розумом та талантом прославляє рідний заклад!

Цьогорічний захід став особливим, адже поєднав у собі науку, креатив та щирі емоції. Ліцеїстів вітали переможці міського етапу  Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу   та колектив учнівського самоврядування ліцею!

Справжньою родзинкою  заходу стала презентація та захист учнівських STEM-проєктів під назвою «Тепло». Наші юні дослідники продемонстрували не просто глибокі знання з фізики, хімії, технологій, філології та математики, а й запропонували актуальні, практичні рішення для сьогодення. Кожен проєкт — це погляд у майбутнє, де тепло є символом енергії, затишку та життя.

Під гучні оплески залу директор  ліцею  Ганна Шуть вручила заслужені грамоти та дипломи нашим найкращим учням у різних номінаціях: переможці та призери Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (МАН),  активні учасники STEM-проєктів, переможці   мистецьких та музичних конкурсів, наші неперевершені спортсмени, які виборювали перемоги на змаганнях районного та міського етапів Всеукраїнських шкільних лігах  “Пліч- о- пліч”.Щиро дякуємо талановитим ліцеїстам за ваші здобутки, педагогам — за високий професіоналізм та підтримку, а батькам — за віру в дітей та надійне плече.

Тримаємо освітній фронт, розвиваємо таланти та впевнено крокуємо до нових вершин!

Кошторис на 2022 рік