24 вересня 2025 року у Ліцеї №304 відбулася надзвичайно важлива та змістовна зустріч школярів з представниками ювенальної превенції Сніжаною Панченко та Іваном Сушиком. Такі заходи є ключовими для формування правосвідомості та безпечної поведінки нашої молоді.
Під час зустрічі були обговорені актуальні та серйозні теми, що стосуються безпеки та відповідальності учнів: попередження булінгу, негативні поведінкові прояви та профілактика правопорушень, недопустимість вживання шкідливих речовин.
Учням надали інформацію про те, як піклуватися про своє ментальне здоров’я, куди звертатися по допомогу і як підтримати своїх друзів.
Дякуємо представникам ювенальної превенції за професійну та відкриту розмову! Сподіваємося, що отримана інформація допоможе нашим учням приймати правильні рішення, бути відповідальними громадянами та почуватися в безпеці.
Пам’ятаймо: твоя безпека — твоя відповідальність!








