«Третя після опівночі» (4-Г клас)

22.04.24 А чи знали ви, що люди, які втратили зір після народження, бачать сни з кольорами та картинкою, оскільки пам'ятають візуальні образи. Незрячі з народження люди також бачать сни, проте без зображень. Найчастіше вони можуть відчувати запах, смак, дотик та звуки. Інколи вони відчувають страх, пов'язаний із складнощами, які можуть траплятись у повсякденному житті. Іншими словами, сни незрячих з народження людей головним чином базуються на емоціях та відчуттях, в той час, як сни людей, які втратили зір після народження, базуються і на візуальній складовій. Цю та іншу цікаву і пізнавальну інформацію про життя незрячих людей дізнались учні 4-Г класу, відвідавши музей «Третя після опівночі»

Кошторис на 2022 рік