Сьогодні минає три роки з початку повномасштабного вторгнення ‒ три роки болю, втрат, але неймовірної сили та стійкості українського народу.
Саме ці три роки неймовірно згуртували та об’єднали всіх нас!
Сьогодні в ліцеї відбулись пам’ятні заходи, тематичні уроки, флешмоби та акції.
Шлях до Перемоги — це шлях кожного з нас.
Підтримуємо. Допомагаємо. Віримо.
Ми вдячні всім і кожному, хто робить Україну сильнішою. Серце Освіти Києва б’ється в унісон із ЗСУ! Віримо в ЗСУ! Віримо в себе! Віримо в ПЕРЕМОГУ!💙💛



