«Пліч-о-пліч — 2025» — фінальний етап наймасштабнішого шкільного спортивного проєкту України та Європи.
Загалом у таборі зібралося 66 команд із різних регіонів — майже 900 школярів, які здобули перемоги у дев’яти видах спорту!
Цьогоріч серед учасників — і команда регбі-5 «Вікінги» ліцею №304 міста Києва, яка стала переможцем другого сезону «Пліч-о-пліч всеукраїнських шкільних ліг».




