13 -17 вересня наша школа стала свідком яскравої події! У школі відбувся фестиваль «Спортивний олімп», на якому вшановували наших юних спортсменів, які досягли значних успіхів на різних змаганнях з різних видів спорту.
Радість, гордість, захоплення – ці емоції відчували всі!
Вітаємо всіх переможців і бажаємо нових спортивних звершень!
Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість навчатися, творити, займатися улюбленими справами!



