З Україною в серці. Єдність у слові, єдність у ділі
У ліцеї №304 відбулося патріотичне свято «З Україною в серці. Єдність у слові, єдність у ділі», підготовлене учнями 6-х класів. Цей захід став єднанням патріотизму, мистецтва та єдності.
Кожен виступ був сповнений емоцій, щирості та глибокого розуміння того, що відбувається в країні. Учні не просто декламували чи співали, вони переживали кожне слово, кожну ноту, передаючи свій патріотичний запал глядачам.
Цей захід став не лише можливістю для учнів продемонструвати свої таланти, але й нагодою для всієї шкільної спільноти відчути єдність, згуртуватися навколо спільної мети – підтримки та перемоги України.
Кожний класний колектив було нагороджено Грамотами за перемогу:
у номінації «Єдність сердець» 6-а клас (класний керівник Шевченко О.М.)
у номінації «Голос патріотів» 6-б клас (класний керівник Латишева О.А.)
у номінації «Нащадки козацької слави» 6-в клас (класний керівник Сіренко О.Г.)
у номінації «Герої сучасності» 6-г клас (класний керівник Кірєєва К.Р.)
Нехай дружба, єдність і мир завжди панують у наших домівках та в серцях маленьких українців! Ми – єдині, наша сила в єдності! Разом ми будуємо міцну та незалежну Україну!



