Фінал ігор з футзалу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

20.03.24 👏 Упродовж минулого тижня (з 11по 18 березня) юні футболісти показували високу майстерність, волю до перемоги і переконали усіх, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів. Шкільна команда з футзалу «Реал» об’єднала учнів 4-6 класів. Під керівництвом вчителя Саркіса Дмитра Марковича юні спортсмени продемонстрували красиву команду гру, незважаючи на повітряні тривоги. Проєкт «Пліч-о-пліч» – це здоровий спосіб життя, залучення дітей до спорту, психологічне розвантаження, єдність та згуртованість. Висловлюємо вдячність вчителям фізичного виховання за завзяття, вимогливість і великий вклад у досягнення школярів! Всім юним спортсменам бажаємо підкорення нових вершин! Разом переможемо!

Кошторис на 2022 рік