Сьогодні, 27 жовтня, вчителі нашого ліцею замінили щоденні уроки на зосереджену тишу, долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Це прекрасна нагода відчути себе частиною великої спільноти, яка плекає українську мову – наш духовний скарб і генетичний код.
Кожна літера, кожна кома – це крок до зміцнення нашої культурної стійкості. Пишемо правильно, говоримо впевнено! Мова – наша зброя, наша гордість і запорука сильної нації. Раді, що вчителі ліцею є активними учасниками цієї важливої традиції!
Єднаймося навколо мови! Слава Україні!



