🤔Коли ж будемо грати?

Для учнів столиці етапи змагань "Пліч-о-пліч" трохи відрізняються від офіційно прописаних регламентом.

Тому запам’ятовуй👇

🔹️Шкільний етап (граєте у межах школи, обираєте найсильніших учасників та реєструєте команду на змагання)

📍вересень–листопад 2025 року

🔹️Районний етап (граєте у межах свого району, здобувачі🥇місць проходять далі)

📍листопад 2025 року – квітень 2026 року

🔹️Міський етап (змагаються переможці районів, здобувачі🥇місць зможуть представити столицю на Всеукраїнських лігах “Пліч-о-пліч”)

📍квітень – травень 2026 року 

Зберігай, щоб не забути😉

Кошторис на 2022 рік