«16 днів протидії насильству»

Важливий діалог: Безпека та відповідальність. Всеукраїнська акція «16 днів протидії насильства»

З 25 листопада по 1 грудня,  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів протидії насильству» шкільний офіцер  безпеки  Кащук Анастасія Віталіївна  провела серію бесід з учнями початкових  та середніх класів.

Офіцер безпеки порушила гострі та актуальні питання, які стосуються кожного учня: види насильства, правова відповідальність, правила безпеки в інтернеті, механізми допомоги

 «Ваше право на безпеку – це фундаментальне право. Не мовчіть про проблеми, адже мовчання – це дозвіл на продовження насильства,» – наголосила  Анастасія Віталіївна.

Ми прагнемо створити в ліцеї безпечне середовище. Такі зустрічі допомагають нашим учням навчитися мирно вирішувати конфлікти та відстоювати свої права, розуміти, що насильство – це злочин, якому немає виправдання.

Ми дякуємо Офіцеру безпеки за змістовну роботу та професійний підхід!

Пам’ятаймо: Твоя безпека – у твоїх руках, а наша відповідальність – підтримувати одне одного!

 

Кошторис на 2022 рік