З 25 листопада по 1 грудня, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів протидії насильству» шкільний офіцер безпеки Кащук Анастасія Віталіївна провела серію бесід з учнями початкових та середніх класів.
Офіцер безпеки порушила гострі та актуальні питання, які стосуються кожного учня: види насильства, правова відповідальність, правила безпеки в інтернеті, механізми допомоги
«Ваше право на безпеку – це фундаментальне право. Не мовчіть про проблеми, адже мовчання – це дозвіл на продовження насильства,» – наголосила Анастасія Віталіївна.
Ми прагнемо створити в ліцеї безпечне середовище. Такі зустрічі допомагають нашим учням навчитися мирно вирішувати конфлікти та відстоювати свої права, розуміти, що насильство – це злочин, якому немає виправдання.
Ми дякуємо Офіцеру безпеки за змістовну роботу та професійний підхід!
Пам’ятаймо: Твоя безпека – у твоїх руках, а наша відповідальність – підтримувати одне одного!











