Захід відбувся за участі амбасадорів фінансової грамотності — пані Ольги, працівника Ощадбанку, та пані Інни, начальника відділення Ощадбанку.
Під час майстеркласу учні:
– ознайомилися з історією виникнення грошей та основами банківської справи;
– навчалися розпізнавати справжні банкноти та дізналися про елементи їхнього захисту;
– спробували працювати на банківській рахувальній машинці, що викликало щире захоплення;
– проявили творчість, створивши власні унікальні банкноти, демонструючи фантазію та розуміння вартості грошей.
Захід пройшов у надзвичайно цікавій та інтерактивній формі, а здобуті знання стануть учням у нагоді в повсякденному житті.
Щиро дякуємо представникам Ощадбанку за співпрацю та вагомий внесок у формування фінансової обізнаності молодших школярів!









