Екскурсія ліцеєм: традиції та сучасність

Цей перший тиждень навчання запам'ятається нашим першокласникам надовго, адже одинадцятикласники  взяли на себе незвичайну місію!

Вони підготували та провели захопливу екскурсію -знайомство з ліцеєм.

Кожен куточок — від актового залу до спортзалу — став частиною подорожі.

Екскурсія вийшла живою, креативною та невимушеною, адже хто, як не старшокласники, знає всі таємниці рідного ліцею? Першокласники були в захваті ! Діти розгадували загадки, побували в їдальні, взяли участь у спортивних змаганнях та танцювальному флешмобі,захоплювалися хімічними фокусами та експериментами, досліджували світ тварин, і звичайно отримали привітання від директора ліцею Ганни Шуть!
Ми пишаємося нашими випускниками та дякуємо  учням 11А класу (класний керівник Сіренко Мальвіна), 11Б класу (класний керівник  Стрельник Світлана), 11В класу  (класний керівник Гончаренко Тетяна) за такий теплий і щирий захід!

Кошторис на 2022 рік