Учні ліцею долучилися до проєкту «За нами майбутнє України»
Першим кроком у цьому проєкті став майстер-клас зі створення «Колажу позитивних цілей». Наші ліцеїсти змогли візуалізувати свої мрії та прагнення
Учні долучилися до селфі-челенджу в рамках проєкту. Ці фотографії, наповнені усмішками та позитивною енергією, стали символом нашої єдності та віри в перемогу.
Такі ініціативи допомагають нашим учням стати більш усвідомленими та цілеспрямованими. Адже саме від їхньої енергії, знань і прагнень залежить, якою буде Україна завтра.



