У суботу, 27 вересня 2025 року, відбувся міський національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді м. Києва «Патріотичний Non-Stop», присвячений Дню захисників і захисниць України.
Організатором заходу став Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання за підтримки Департаменту освіти і науки КМДА.
У фестивалі взяла участь і команда учнів 6-Б класу нашого Ліцею разом із керівником Миронюк Наталією Миколаївною. Діти мали можливість пройти низку пізнавальних та інтерактивних локацій, поспілкуватися з однолітками, відчути атмосферу єдності та командного духу.
Особливої уваги заслуговувала зустріч із кінологами – учні дізналися про роботу службових собак, їхній вишкіл та важливу роль у забезпеченні безпеки.
Фестиваль подарував дітям гарний настрій, нові враження та натхнення, а головне – нагадав про значення мужності, патріотизму та поваги до тих, хто захищає Україну.
Дякуємо захисникам та захисницям України, завдяки яким ми маємо можливість працювати та розвивати молодь нашої країни. Слава Україні! Героям Слава!



