З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму і збереження життя та здоров’я дітей з 01.09.25 по 30.09.25 року в ліцеї проводився місячник безпеки дорожнього руху.
Продовжуємо реалізовувати проект «Безпечна країна», мета якого є зменшення смертності внаслідок ДТП, шляхом популяризації дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі.
Аби поновити в пам’яті учня правила дорожнього руху – у ліцеї проводяться нестандартні виховні години з вивчення правил й систематичного нагадування про них. Тож один із напрямів виховної роботи — сформувати навички безпечної поведінки на дорозі та у громадському транспорті.
На початку навчального року учні креслять у щоденниках схеми безпечних маршрутів з дому до ліцею «Дорога до школи».
Для дітей було організовано:
- Бесіди з учнями 5-7 класів: «Молодь за безпеку дорожнього руху»- безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело -, електротранспорту, правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті.
- Учасники освітнього процесу 8-10 класів, опановували безпеку життєдіяльності: «Знаємо та діємо» – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуаціях, виявлення мінно-вибухових предметів на дорогах до ліцею та в зворотному напрямку
- Початкова школа долучилася до бібліотечних уроків «Правила дорожнього руху — твоя безпека»;
- перегляд навчальних фільмів і мультфільмів, театральні вистави з безпеки дорожнього;
- конкурси:
—малюнків на асфальті «Безпечна дорога», «Правила маленького пішохода»;
—плакатів — учнівських творчих робіт «Пригоди в Країні Дорожніх Знаків»; - зустрічі з працівниками патрульної служби Національної поліції тощо.
Місячник закінчується, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.



