3 жовтня наш Ліцей став осередком позитиву та гарного настрою!
Учні та вчителі із задоволенням ділилися своїми найщирішими усмішками, дарували тепло, радість і гарний настрій один одному.
Адже посмішка — це маленьке диво, яке здатне зробити світ добрішим.
Дякуємо всім учасникам за активність, креатив і позитив!
Посміхаймося частіше, адже посмішка це найпростіший спосіб подарувати радість собі та оточуючим!



