У гармонії з собою

до Всесвітнього дня ментального здоров’я

До Всесвітнього дня ментального здоров’я, у нашому ліцеї пройшла декада “У гармонії з собою”, присвячена темі психологічної стійкості та емоційного благополуччя.

10 жовтня наш ліцей відзначив Всесвітній день ментального здоров’я під гаслом “Зелений – колір гармонії та надії”. Ми присвятили цей день відновленню внутрішньої рівноваги та піклуванню про себе,додавши до свого одягу зелені елементи, створюючи атмосферу спокою та підтримки.
У сьогоднішніх реаліях, коли кожен з нас щодня стикається з викликами, вміння піклуватися про свій внутрішній стан є життєво необхідною навичкою.
Дякуємо всім, хто долучився! Пам’ятаймо: піклування про ментальне здоров’я — це прояв любові до себе та основа нашої стійкості.

Бережіть себе та своїх близьких!

 

Кошторис на 2022 рік