15 грудня в ліцеї панувала особлива святкова атмосфера. Вже традиційно відбувся День новорічного светра, до якого долучилися учні та вчителі.
Ця традиція, що популярна в усьому світі, допомагає створити позитивний емоційний фон та налаштувати ліцеїстів на період зимових свят. Приємно бачити, як і учні, і викладачі підтримали ініціативу, продемонструвавши креативність та єдність. Олені, сніговики, ялинки та навіть светри з гірляндами — фантазія наших ліцеїстів та вчителів просто вражає. Цей день нагадав усім нам, що свято — це не лише дата в календарі, а передусім наш настрій та усмішки.
Дякуємо учнівському самоврядуванню за організацію фотозони та гарний настрій!



