Команда дівчат Basket-Girls нашого ліцею виборола I місце у районному етапі змагань з баскетболу 3х3!
Наші спортсменки продемонстрували неймовірну швидкість, точність та характер у грі. Дякуємо дівчатам за яскраві емоції, а тренеру — за підготовку! Бажаємо подальших перемог і впевненого руху вперед
Попереду — міський етап. Віримо у вашу перемогу!



