Вітаємо команду дівчат «Basket-Girls»

26 -27 січня відбувся другий районний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу у Святошинському районі.

Команда  дівчат Basket-Girls нашого ліцею  виборола I місце у районному етапі змагань з баскетболу 3х3!

Наші спортсменки продемонстрували неймовірну швидкість, точність та характер у  грі. Дякуємо дівчатам за яскраві емоції, а тренеру — за підготовку! Бажаємо подальших перемог і впевненого руху вперед

Попереду — міський  етап. Віримо у вашу перемогу!

Кошторис на 2022 рік