День Державного гімну України відзначається щорічно 10 березня.
Саме цього дня 1865 року в Перемишлі вперше публічно виконали пісню «Ще не вмерла Україна» (композитор Михайло Вербицький, автор слів Павло Чубинський), яка стала символом незламності та національної єдності.
Учні 3-х та 4-х класів зібралися разом, щоб хором виконати Державний Гімн України. Школярі співали впевнено та натхненно, передаючи свою підтримку кожному захиснику України.



