Спорт — це не лише цифри на табло, а насамперед неоціненний досвід, гарт характеру та воля до перемоги. Саме під таким гаслом 21 квітня відбулося нагородження учасників районного етапу масштабного проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з футболу.
До урочистої церемонії долучилися Голова Святошинської державної в місті Києві адміністрації Георгій Зантарая, заступниця міського голови Олена Говорова, профільна заступниця Олеся Самолудченко, а також керівники управлінь молоді, спорту та освіти.
Команда юнаків 9-11 класів посіли ІІІ місце у районному етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з футболу.
Вітаємо команду дівчат 5-9 класів з футболу, які посіли І місце у районному етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з футболу.
Підтримаємо наших найменших учасників змагань Пліч-о-пліч – учнів 2-4 класів.
Дякуємо тренерам Саркісу Дмитру та Зайнчковському Богдану за підготовку команд, всім – за підтримку.
Вітаємо команди та бажаємо нових досягнень та перемог !



