24 квітня у Києві відбувся міський етап Спортивних шкільних ліг, де Дзюдо як вид спорту вперше представлений у межах проєкту, що реалізується за участі Президента України. Участь у змаганнях взяли близько 400 учнів із 104 шкіл Києва.
І приємно відзначити, що Ліцей №304 знову в призерах!
Учні Савченко Кирило ( 5в клас) та Андрійчук Богдан ( 6г клас) стали бронзовими призерами у своїх категоріях.
Нестеренко Лев ( 7г клас) виборов срібло, а Лозов’юк Артем ( 7в клас) одержав золото!
Команда Ліцею стала І в місті Києві у командному заліку!
Вітаємо учасників! Перемог у майбутніх змаганнях!
Дзюдо — це не лише техніка, а дисципліна, повага і внутрішня стійкість. Саме ці речі мають формувати середовище, в якому зростають діти.



