Прощавай, початкова школо!

20 травня у нашому ліцеї відбулася особлива, щемлива та водночас радісна подія — свято «Прощавай, початкова школо!».

Чотири роки пролетіли як одна мить, і сьогодні наші подорослішалі четвертокласники перегорнули першу важливу сторінку свого шкільного життя.Під час урочистостей панувала неймовірна атмосфера. Кульмінацією свята стало традиційне нагородження.

Директор ліцею Ганна Шуть урочисто вручила учням грамоти за високі успіхи у навчанні, активну участь у проєктах, за спортивні та творчі досягнення. Кожна грамота — це результат наполегливої праці, якою пишається вся наша шкільна родина. Попереду на дітей чекає захоплива подорож до старшої школи, нові предмети, знання та відкриття.

Вітаємо наших випускників! Бажаємо мирного неба, яскравих літніх канікул та легких кроків у п’ятий клас!

Кошторис на 2022 рік