Сьогодні у ліцеї відбувся тихий захід пам’яті.
Учні зібралися разом, щоб згадати кожне обірване дитяче життя. Кожну нездійснену мрію.
У тиші, яка розривала серце, учні повісили символічні дзвоники. Їхній передзвін — це не просто звук. Це голоси тих маленьких янголів, які вже ніколи не сядуть за шкільні парти та не почують свій останній дзвоник.
Ми схилили голови у хвилині мовчання. Світла пам’ять кожній дитині, яку забрала війна.



