Дзвоники пам’яті: у ліцеї вшанували маленьких янголів

4 червня — особливий і надзвичайно болючий день. День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Сьогодні у ліцеї відбувся тихий захід пам’яті.

Учні зібралися разом, щоб згадати кожне обірване дитяче життя. Кожну нездійснену мрію.

У тиші, яка розривала серце, учні повісили символічні дзвоники. Їхній передзвін — це не просто звук. Це голоси тих маленьких янголів, які вже ніколи не сядуть за шкільні парти та не почують свій останній дзвоник.

Ми схилили голови у хвилині мовчання. Світла пам’ять кожній дитині, яку забрала війна.

Кошторис на 2022 рік