Цього року свідоцтва про повну загальну середню освіту отримали 88 випускників 11-х класів. Вони довели, що здатні навчатися всупереч усім викликам сьогодення і впевнено йти до своєї мети. Ми неймовірно пишаємося академічними успіхами наших учнів: 22 випускники отримали свідоцтва з відзнакою!
Цей вечір був сповнений особливих, знакових моментів. Урочистість розпочалася із хвилини мовчання — ми в глибокій пошані згадали тих, завдяки кому цей випускний взагалі став можливим, наших Героїв-захисників, які віддали життя за майбутнє України.
Зі сцени безперестану звучали найтепліші слова подяки. Випускники дякували вчителям за мудрість і терпіння, а батькам — за безмежну любов і підтримку у найважчі хвилини.
А справжньою окрасою свята став традиційний, але щоразу такий неповторний випускний вальс. У цьому танку переплелися легкий смуток прощання з дитинством та невимовна радість очікування нового, дорослого життя.
Дорогі наші випускники! Нехай ваш шлях буде мирним, щасливим та сповненим великих звершень. Вірте в себе так, як віримо в вас ми! Будуйте майбутнє, яким ми всі будемо пишатися. Ви — наша надія!



