31.03.24 Пізнавально та весело пройшли весняні канікули для учнів 8-Д класу (класний керівник Ярошик Л.С.)
Екскурсія улюбленим містом, спортивні змагання на шкільному стадіоні- кожен мав можливість приєднатися до заходів!
Набравшись позитивних емоцій школярі повернулися до навчання