У ліцеї 304 відбувся захоплюючий квест для першокласників. Цей цікавий захід був спрямований на те, щоб наймолодші школярі змогли ближче ознайомитися зі школою, навчилися працювати в команді та весело провели час із новими однокласниками.
На кожній станції першокласників очікували цікаві завдання, які водночас і підказували, куди рухатися далі. Діти співали, танцювали, брали участь у спортивних естафетах, вивчали правила поводження в їдальнї, стали учасниками наукових досліджень! Наприкінці подорожі школярі склали слово «Україна» і отримали привітання від директора школа Ганни Шуть. Цей день подарував кожному учню заряд позитиву та впевненості, він назавжди залишиться у серцях усіх присутніх, даруючи теплі спогади та впевненість у яскравому майбутньому.
А дарували незабутні емоції учні 11-А, 11-Б та 11-В класів.



