Діти виготовили обереги для наших захисників, малювали малюнки та писали побажання нашим воїнам зі словами щирої вдячності за кожен новий світанок.
Протягом жовтня у школі триває акція на підтримку наших захисників!
Дякуємо нашим воїнам за кожен новий день, який ми зустрічаємо в безпеці, маючи можливість навчатися, працювати та жити!



