Учні 1-4 класів долучилися до акції Ланцюг єднання- символ єдності, солідарності і мирного співіснування українського народу. Цей ланцюг – наша сила, наша гордість і наша надія на майбутнє. Сьогодні ми стоїмо пліч-о-пліч, обіймаючи один одного, щоб разом підтримати нашу країну і зберегти мир на наших землях. Нехай цей день буде святом єдності, любові до рідної землі і патріотизму.



