Працювали, виготовляли моделі, новорічні іграшки, колядували, щедрували! І звичайно не забули передати солодкі подарунки і вітання нашим захисникам!
Заняття проходили у теплій і творчій атмосфері, подарувавши дітям море позитивних емоцій та корисних навичок. Тож чекаємо нових ідей і ще більше натхнення на наступних зустрічах!



