Учні нашого ліцею долучилися до проведення VІ Міжнародного уроку доброти, присвяченого гуманному та відповідальному ставленню до тварин, який традиційно організовує Благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки МОН України.
Діти розповідали про турботу, дружбу та любов до тварин, ділилися власним досвідом допомоги безпритульним тваринам, створювали інформаційні плакати та брали участь у тематичних вікторинах. Разом із «Щасливою лапою» ми виховуємо справжню людяність і добро, яке починається з маленьких вчинків.
До Всесвітнього дня ментального здоров’я, у нашому ліцеї пройшла декада “У гармонії з собою”, присвячена темі психологічної стійкості та емоційного благополуччя.
10 жовтня наш ліцей відзначив Всесвітній день ментального здоров’я під гаслом “Зелений – колір гармонії та надії”. Ми присвятили цей день відновленню внутрішньої рівноваги та піклуванню про себе,додавши до свого одягу зелені елементи, створюючи атмосферу спокою та підтримки. У сьогоднішніх реаліях, коли кожен з нас щодня стикається з викликами, вміння піклуватися про свій внутрішній стан є життєво необхідною навичкою. Дякуємо всім, хто долучився! Пам’ятаймо: піклування про ментальне здоров’я — це прояв любові до себе та основа нашої стійкості.
3 жовтня наш Ліцей став осередком позитиву та гарного настрою!
Учні та вчителі із задоволенням ділилися своїми найщирішими усмішками, дарували тепло, радість і гарний настрій один одному.
Адже посмішка — це маленьке диво, яке здатне зробити світ добрішим.
Дякуємо всім учасникам за активність, креатив і позитив! Посміхаймося частіше, адже посмішка це найпростіший спосіб подарувати радість собі та оточуючим!
Осінь – це не лише пора жовтого листя та прохолоди, це ще й час, коли природа дарує нам неймовірну палітру для творчості! А коли ця творчість має глибокий сенс і присвячена Україні, вона стає справжньою Симфонією Надії.
2 жовтня наш ліцей наповнився кольорами, теплом та творчістю, адже відбулася традиційна виставка «Осіння симфонія для України»!
Це не просто композиції з квітів, овочів та природних матеріалів — це щирі послання, закодовані в осінніх барвах. Композиції передають неймовірну та насичену палітру української осені ! Кожна композиція – це маленький шедевр, де гарбузи перетворюються на затишні хатки, айстри та хризантеми – на синьо-жовті прапори, а пшеничні колоски та калина нагадують про незламну силу нашої землі.
Дитячі фантазії, втілені в дарах осені, зігрівають душу та надихають. Кожна робота – це маленьке мистецьке диво, що поєднує осінню красу з глибокою любов’ю та вірою в нашу країну.
Ця виставка — доказ того, що українців не зламати! Навіть у темні часи ми знаходимо сили творити красу та підтримувати одне одного.
Ми щиро дякуємо кожному учаснику, батькам, вчителям, які вклали свою душу, талант та любов до України у створення цих дивовижних композицій!
З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму і збереження життя та здоров’я дітей з 01.09.25 по 30.09.25 року в ліцеї проводився місячник безпеки дорожнього руху.
Продовжуємо реалізовувати проект «Безпечна країна», мета якого є зменшення смертності внаслідок ДТП, шляхом популяризації дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі.
Аби поновити в пам’яті учня правила дорожнього руху – у ліцеї проводяться нестандартні виховні години з вивчення правил й систематичного нагадування про них. Тож один із напрямів виховної роботи — сформувати навички безпечної поведінки на дорозі та у громадському транспорті.
На початку навчального року учні креслять у щоденниках схеми безпечних маршрутів з дому до ліцею «Дорога до школи».
Для дітей було організовано:
Бесіди з учнями 5-7 класів: «Молодь за безпеку дорожнього руху»- безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело -, електротранспорту, правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті.
Учасники освітнього процесу 8-10 класів, опановували безпеку життєдіяльності: «Знаємо та діємо» – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуаціях, виявлення мінно-вибухових предметів на дорогах до ліцею та в зворотному напрямку
Початкова школа долучилася до бібліотечних уроків «Правила дорожнього руху — твоя безпека»;
перегляд навчальних фільмів і мультфільмів, театральні вистави з безпеки дорожнього;
конкурси: —малюнків на асфальті «Безпечна дорога», «Правила маленького пішохода»; —плакатів — учнівських творчих робіт «Пригоди в Країні Дорожніх Знаків»;
зустрічі з працівниками патрульної служби Національної поліції тощо.
Місячник закінчується, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.
Протягом кількох днів учні мали змогу долучитися до різноманітних заходів, які поєднали любов до книги, креативність та сучасні формати подачі інформації.
Учні створювали власні мистецькі проєкти «Обкладинка моєї мрії». Нові варіанти обкладинок для улюблених книг ожили у малюнках, аплікаціях та навіть у цифровому дизайні.
У шкільному медіапросторі стартував «Літературний Тік-Ток» — короткі відео з презентаціями книг, улюбленими цитатами вигаданими альтернативними сюжетами
Учні долучилися до проведення інтерактивної гру-подорожі «Мандрівка книжковим світом»
Тиждень довів: книга залишається вірним другом, а бібліотека — простором творчості, фантазії та нових ідей.
Герої серед нас: наші випускники віддали себе заради миру та свободи, залишивши яскравий приклад мужності для всіх поколінь.
30 вересня 2025 року у Ліцеї 304 відбувся захід до Дня захисників і захисниць України, присвячений пам’яті полеглих випускників Корзуна Романа, Розналевича Юрія, Вернигора Олексія, Недашківського Ярослава.
На захід були запрошені батьки, друзі та родини полеглих воїнів, щоб разом вшанувати героїв, які віддали своє життя за нашу свободу та мир.
Пам’ять про випускників назавжди залишиться в серцях ліцеїстів, надихаючи на добрі вчинки, сміливі рішення та любов до Батьківщини.
Такий захід мав на меті не лише вшанування пам’яті героїв, а й возвеличення їхнього подвигу, щоб молодь відчувала силу національної єдності, глибоку вдячність та відповідальність за мирне майбутнє України і її перемогу.
У суботу, 27 вересня 2025 року, відбувся міський національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді м. Києва «Патріотичний Non-Stop», присвячений Дню захисників і захисниць України.
Організатором заходу став Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання за підтримки Департаменту освіти і науки КМДА.
У фестивалі взяла участь і команда учнів 6-Б класу нашого Ліцею разом із керівником Миронюк Наталією Миколаївною. Діти мали можливість пройти низку пізнавальних та інтерактивних локацій, поспілкуватися з однолітками, відчути атмосферу єдності та командного духу.
Особливої уваги заслуговувала зустріч із кінологами – учні дізналися про роботу службових собак, їхній вишкіл та важливу роль у забезпеченні безпеки. Фестиваль подарував дітям гарний настрій, нові враження та натхнення, а головне – нагадав про значення мужності, патріотизму та поваги до тих, хто захищає Україну.
Дякуємо захисникам та захисницям України, завдяки яким ми маємо можливість працювати та розвивати молодь нашої країни. Слава Україні! Героям Слава!
19 вересня відбулася військово -патріотична гра «Разом до Перемоги – 2025» Це був день сили, витримки та справжнього командного духу!
Учасники пройшли 5 етапів естафети. 🔹 У змаганнях взяли участь 44 команди середньої з 22 закладів освіти району.
Вітаємо переможців! 🏅
Естафета (середній вік): ІІІ місце – команда «Ластівка», Ліцей №304 Домедична допомога ІІ місце – команда «Ластівка», Ліцей №304 Збирання-розбирання АК-47 (середній вік) ІІ місце – команда «Ластівка», Ліцей 304
Дякуємо учням 6-Б класу та керівнику команди Миронюк Наталії Миколаївні! Нових перемог та досягнень!