Учні 9-х класів зібралися, щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав найцінніше – своє життя – за свободу та незалежність нашої України. З болем і гордістю ми згадуємо наших випускників, які стали справжніми Героями: Корзун Роман, Розналевич Юрій, Вернигора Олексій, Недашківський Ярослав.
Під час заходу учні, вчителі висадили кущі калини – незмінного символу України, її краси, стійкості та невмирущості.
Ми віримо, що ці калини будуть рости і міцніти, як міцнішає наш дух і наша віра у світле майбутнє України, за яке боролися і гинули наші випускники. Вони завжди будуть жити в наших серцях, у кожному зеленому пагінці та в кожній червоній ягідці.
Дякуємо всім, хто долучився до акції, за вашу небайдужість, за вашу щирість та за те, що ми разом створюємо цю живу історію пам’яті. Нехай пам’ять про Героїв буде вічною!
Хол був наповнений яскравими барвами картин, витонченими візерунками вишивок та оригінальними, креативними поробками.
Ми були вражені майстерністю, фантазією та натхненням кожного юного митця. Їхні роботи – це справжнє відображення їхнього унікального бачення світу та безмежної творчої енергії.
Дякуємо всім учням, які взяли участь у виставці, за їхню наполегливу працю та талант! Також висловлюємо подяку вчителям та батькам за підтримку та заохочення творчого розвитку дітей.
День настільних ігор став чудовою нагодою не лише розважитися, але й розвинути важливі навички: критичне мислення, стратегічне планування, вміння домовлятися та працювати в команді. А головне – це була чудова можливість провести час разом, спілкуючись та отримуючи позитивні емоції! Настільні ігри об’єднують!
А ще вчать бути поруч, чути одне одного й цінувати кожну мить разом. Дякуємо нашим учням та педагогам за активність, підтримку й щиру атмосферу
Дякуємо всім, хто долучився до цього ігрового свята! Сподіваємося, що День настільних ігор стане доброю традицією в нашому ліцеї та подарує ще багато незабутніх моментів спільного дозвілля.
Білий – це найчистіший з кольорів, символ чистоти і невинності. Він приносить спокій і гарне самопочуття, пом’якшує емоції, служить хорошими ліками від стресу, дає відчуття свободи.
Цей день став нагадуванням про те, як важливо бути добрими і уважними одне до одного. Маленькі прояви тепла та підтримки можуть зробити наш світ яскравішим та гармонійним.
Дякуємо всім, хто долучився до цього чудового дня! Нехай світло Білого дня завжди живе у наших серцях!