Цей день спрямований на привернення уваги людства до тварин та їхнього добробуту. Слід згадати про домашніх улюбленців, диких тварин та замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі.
Говорили про допомогу безпритульним тваринам, про волонтерство, про відповідальність за жорстоке ставлення до тварин.
Учні розповідали своїх домашніх улюбленців, переглядали мультфільми, долучалися до гри-квесту, створювали домашніх улюбленців за допомогою конструктора Лего. Учні 7-а класу сконструювали хом’яка, який рухається, кота та собаку, у якої немає однієї лапи, зробили їй протез.
Урок доброти вдався! І в результаті – нові знання про наших улюбленців.
Учні ще раз переконалися у тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.



