Сьогодення арх 2024-2025

«Українські візерунки. Зустрічаємо весну разом»

14 березня учні 2-х класів ліцею №304 подарували всім незабутню атмосферу, підготувавши яскраве та колоритне дійство «Українські весняні візерунки. Зустрічаємо весну разом».

Наші маленькі українські артисти відтворили давні традиції, поєднавши в одне свято Стрітення та Масляну. Глядачі мали можливість насолодитися: обрядовими дійствами: діти показали, як наші предки зустріли весну, проводячи зиму, веселими піснями та запальними танцями: учні виконували пісні, присвячені весни, та демонстрували свої танцювальні таланти.

Свято зустрічі весни, підготовлене учнями 2-х класів стало справжнім поєднанням творчості та українських традицій. Воно подарувало нам відчуття єдності з нашою культурою та надію на тепле та радісне майбутнє.

Дякуємо нашим талановитим дітям учням 2-А класу (класний керівник Котова Н.П.), 2-Б класу (класний керівник Пасіченко Л.В.), 2-В класу (класний керівник Гончарук Л.О.) , 2-Г класу (класний керівник Лижина І.М.), вчителям Драмарецькій О.І. та Антоновій О.А. за чудовий подарунок!

«Українські візерунки. Зустрічаємо весну разом» Читати далі »

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

Учні ліцею №304 у спортивному таборі «Пліч-о-пліч— 2025» для найкращих шкільних команд України

У серці Карпат, на гірськолижному курорті Буковель, відкрив свої обійми табір «Пліч-о-пліч — 2025» — фінальний етап наймасштабнішого шкільного спортивного проєкту України та Європи.
Загалом у таборі зібралося 66 команд із різних регіонів — майже 900 школярів, які здобули перемоги у дев’яти видах спорту!
Цьогоріч серед учасників — і команда регбі-5 «Вікінги» ліцею №304 міста Києва, яка стала переможцем другого сезону «Пліч-о-пліч всеукраїнських шкільних ліг».
Програма перебування в таборі «Пліч-о-пліч — 2025» справді була дуже насиченою.
На учасників чекали: спортивні тренування, квести та квізи, майстер-класи, фестиваль холі фарб, пісні біля ватри, сходження на гори Маковиця, вечори українських традицій і тематичні вечірки.
Юні спортсмени демонстрували свої таланти на конкурсах, змагалися у квестах та квізах! А ще була незабутня ватра під зоряним небом Карпат — з піснями, сміхом і справжнім духом єднання!
Справжньою родзинкою табору стало виступ гурту Kalush Orchestra та зустріч з амбасадорками проєкту — бронзовими призерками Олімпійських ігор із синхронного плавання Владиславою та Мариною Алексіївими.
Дякуємо організаторам табору, які створили таку дружню атмосферу, де кожен відчував себе частиною великої родини. Відчувалася щира турбота, адже все було продумано до дрібниць.
Це був час радості, дружби та нових вражень, які залишаться надовго!
Дякуємо юним спортсменам за їхні прагнення та результати! Дякуємо наставникам-вчителям за підготовку та супровід! Дякуємо батькам наших спортсменів за підтримку! І всім, хто був причетний до змагань та цієї подорожі!
Разом, пліч-о-пліч, можна планувати, здійснювати, досягати, перемагати!

Збірна команда юнаків і дівчат 5–7 класів Ліцею №304 Святошинського району м.Києва  – срібні призери🥈фіналу Всеукраїнських змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з регбі-5! 🏉
Пишаємося нашими юними спортсменами, які гідно представили столицю та продемонстрували командний дух, витривалість, волю до Перемоги та любов до України!

Підтримати нашу команду прийшли Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Георгій Зантарая, начальник управління молоді та спорту Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації – Валентин Татарченко, начальник управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Олексій Сукенніков, начальник відділу з питань позашкільної освіти Лілія Ревуцька та директор ліцею Ганна Шуть!!!
Щира подяка кожному гравцю за витримку, силу, рішучість і жагу до перемоги.
Окрема вдячність тренеру Саркісу Дмитру Марковичу — за неймовірну роботу, віру в команду й майстерність, що перетворила кожен матч на видовищну гру!
Ви — наша гордість!

Бажаємо команді нових звершень, незламного духу, спортивного запалу та яскравих перемог! 💙💛

Щира вдячність педагогам і батькам за підтримку, а дітям – за силу, натхнення та гідну гру! Ви – гордість Києва, майбутнє переможної України!👏
Разом -до нових звершень, пліч-о-пліч – до Перемоги!💙💛

📸Більше фото за посиланням.

18 травня 2025 року, в Ліцеї «Домінанта» Дніпровського району відбувся міський етап Спортивних ігор м. Києва з черлідингу 2024/2025 н.р. в межах всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо»!

Черлідинг – це справжній вибух емоцій, який поєднує енергію танцю, складність гімнастики, майстерність акробатики та витонченість хореографії. Цей вид спорту надихає та об’єднує молодь!

Дякуємо команді ліцею №304 «Незламні серця», які продемонстрували творчий виступ, командний дух, взаємну підтримку та неймовірну відданість!
На жаль, до омріяного п’єдесталу нам не вистачило зовсім трішки балів. За результатами змагань наша команда посіла 4 місце.

Цей результат лише розпалює наш азарт та бажання ставати ще кращими. Ми обов’язково повернемося сильнішими та досягнемо нових вершин!

2 травня відбувався міський етап змагань з регбі-5 серед учнів 5-7 класів.
Вітаємо команду учнів ліцею 304 Святошинського району ( тренер Саркіс Дмитро Маркович), які здобули перемогу на міському етапі, і будуть представляти місто Київ на Всеукраїнському етапі змагань!
🙏🏻Пишаємось нашими юними спортсменами, бажаємо нових спортивних звершень!
🇺🇦Разом переможемо!

Вітаємо команду ліцею №304 «Незламні серця»!

У Святошинському районі пройшли змагання з черлідингу в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Цей день став справжнім святом спорту, радості, командного духу та єдності.

Чотири команди з різних закладів освіти району змагалися за право називатися кращими. Учасники продемонстрували не лише відмінну фізичну підготовку, а й неймовірну згуртованість, артистизм, креативність та жагу до перемоги.

Урочиста церемонія нагородження учасників та переможців відбулася у ліцеї № 241 Голосіївського району, де за районну першість змагалися всі райони столиці.

Привітати юних спортсменів-святошинців із досягненнями завітали почесні гості: начальник управління молоді та спорту Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації – Валентин Татарченко та начальник відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації – Лілія Ревуцька.

Перемогу здобула  команда ліцею № 304 «Незламні серця» (керівник Леонова Анна, Миронюк Н.М. та група підтримки Антонова Софія, Данилюк Олександра, Шеремет Дмитро)

Вітаємо наших дівчат  і бажаємо  гідно представити Святошинський район на міському етапі та довести, що саме вони — найкращі команди столиці!

Пліч-о-пліч – разом до Перемоги!

Вітаємо команду дівчат з футзалу!
9 квітня відбулося нагородження переможців у районних змаганнях з футзалу  для дівчат в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Привітати із перемогою  завітали почесні гості: начальник управління молоді та спорту Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації – Валентин Татарченко, начальник  та начальник управління освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації – Олексій Сукенніков, начальник відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації – Лілія Ревуцька.

Бажаємо нашим дівчатам з команди «Реал»  (тренерb Саркіс Д.М., Зайнчковський Б.О.) гідно представити ліцей на міському етапі!
Пліч-о-пліч – разом до Перемоги!

Вітаємо команду хлопців з футзалу!

У Святошинському районі завершилися змагання з футзалу в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Вітаємо команду  хлопців 9-11 класів з футзалу, які посіли 3 місце в районному етапі в  межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Команда хлопців 5-7 класів у запеклій боротьбі поступилися суперникам.

Змагання подарували учасникам не лише яскраві моменти, а й заряд енергії та позитивних емоцій. Усі матчі пройшли в атмосфері здорової конкуренції та спортивного ентузіазму. Команди доклали максимум зусиль, щоб продемонструвати свої навички та змагатися за звання найкращої.

Дякуємо усім учасникам  та тренерам команди Зайнчковському Б.О. та Саркісу Д.М.  за цікаву гру, майстерність, наполегливість.
Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень і незламного командного духу!

Вітаємо команду дівчат з перемогою у районному етапі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу!

4 лютого 2025 року відбувся ІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
 Лозунг цієї спортивної події – «Разом переможемо!» – якнайкраще відображає силу єдності, командного духу та незламності української молоді.
Змагання об’єднали чотири баскетбольні команди 5-9-х класів:
🏀 ліцей № 206
🏀 ліцей № 13 
🏀 ліцей № 304 
🏀 ліцей № 196
Кожна команда продемонструвала відмінну підготовку, витримку та жагу до перемоги. Атмосфера була наповнена драйвом, спортивним азартом та підтримкою вболівальників!
Протягом змагань баскетболістки показали неймовірну гру: швидкі атаки, точні кидки, блискучу командну взаємодію та волю до перемоги. Глядачі спостерігали за напруженою боротьбою, підтримували спортсменів гучними оплесками та скандуваннями.
Наші дівчата перемогли у всіх командних іграх та посіли І місце у змаганнях!
Щиро вітаємо команду (тренер Саркіс Дмитро) із чудовою грою та бажаємо успіхів у міському етапі змагань!
Разом до нових перемог!

Вітаємо команду «Академ – баскет» 4-5 лютого 2025 року відбувся ІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» баскетбол серед юнаків 9-11 класів, що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг цієї спортивної події – «Разом переможемо!» – якнайкраще відображає силу єдності, командного духу та незламності української молоді. Кожна команда продемонструвала відмінну підготовку, витримку та жагу до перемоги. Атмосфера була наповнена драйвом: швидкі атаки, точні кидки, блискуча командна взаємодія та воля до перемоги. У запеклій боротьбі наша команда «Академ- баскет» виборола ІІ місце ! Дякуємо нашим учням та тренерам Зайнчковському Богдану та Миронюк Наталії за позитивні емоції!
Вітаємо команду ліцею №304 «Вікінги» з перемогою у районному етапі Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з Регбі-5 З перших хвилин гри було помітно, як учасники зарядилися енергією та азартом. Кожен момент гри тримав усіх у напрузі. Гра була напруженою, динамічною і водночас цікавою, як для гравців, так і для глядачів. Вітаємо нашу команди «Вікинги» ( тренер Саркіс Дмитро Маркович), які посіли перше місце у змаганнях! Команда демонструвала злагодженість та волю до перемоги, гравці – впевненість, спритність та взаємодію. Зичимо нашим спортсменам нових здобутків та перемог!
6-7 лютого 2025 року відбувся ІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з гандболу серед учнів 5-7 класів. Вітаємо нашу команду сміливих гандболіств (тренер Саркіс Д.М.), які гідно протистояли командам спортивних шкіл з гандболу !!! Змагання проходили у напруженій боротьбі. Кожна команда прагнула показати свою найкращу гру, демонструючи витривалість, швидкість і вміння працювати в команді. Ігри були насичені динамічними атаками, ефектними кидками та надійним захистом. Учні ліцею отримали від представників федерації гандболу схвальні відгуки!! Наші діти найкращі!!! Дякуємо Збройним силам за захист та можливість займатися спортом!

Вітаємо переможців змагань «Пліч-о-пліч» з волейболу!

Сила, наполегливість і командний дух — ось що допомогло нашим учасникам досягти перемоги! Ви всі — справжній приклад єдності та взаємопідтримки.
Вітаємо команду дівчат 9-11-их класів «Black flag» ліцею №304, які посіли ІІ місце у районному етапі змагань!
Дякуємо нашим хлопцям 9-11 класів, які подарувала незабутні емоції у змаганнях з волейболу!
Кожен із вас зробив цей день незабутнім! Дякуємо всім учасникам за вашу енергію, боротьбу до останнього та незламний командний дух.
До нових звершень!

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги Читати далі »

Великому Кобзарю – 211

Сьогодні наші воїни – нащадки великого Кобзаря – боронять Україну від загарбника.

У ліцеї були проведені різноманітні форми тематичних заходів та виховної роботи. Діти багато дізналися з історії життя Тараса Шевченка, вчили та читали вірші, малювали тощо. В ліцеї панувала творча атмосфера в дусі любові нашого народу до великого творця української національної культури.

Великому Кобзарю – 211 Читати далі »

«Зірковий діалог» з Дмитром Лінартовичем

Учні 9-11-х класів мали можливість поспілкуватися з паном Дмитром не лише на творчі теми, а й ознайомитися з його громадською думкою, яка сформувалася завдяки його життєвому досвіду!  Військовий поділився реальними історіями з війни, що робить історію більш зрозумілою та близькою для учнів.

Під час заходу Дмитро  виконував власні пісні та прочитав  поезію – словоспів. Вірші його поетичної збірки «Словоспів» народилися на фронті – вони передають незламність українського духу, любов до Батьківщини та віру в Перемогу. Кожен вірш – це окремий всесвіт,

Зустрічі учнів із відомими акторами, які брали чи беруть участь у війні, є не лише можливістю познайомитися з відомими особистостями, а й важливим уроком життя!

«Зірковий діалог» з Дмитром Лінартовичем Читати далі »

«Три роки незламності»

Сьогодні минає три роки з початку повномасштабного вторгнення ‒ три роки болю, втрат, але неймовірної сили та стійкості українського народу.

Саме ці три роки неймовірно згуртували та об’єднали всіх нас!

Сьогодні в ліцеї відбулись пам’ятні заходи, тематичні уроки, флешмоби та акції.

Шлях до Перемоги — це шлях кожного з нас.

Підтримуємо. Допомагаємо. Віримо.

Ми вдячні всім і кожному, хто робить Україну сильнішою. Серце Освіти Києва б’ється в унісон із ЗСУ! Віримо в ЗСУ! Віримо в себе! Віримо в ПЕРЕМОГУ!💙💛

«Три роки незламності» Читати далі »

«Сторінками українського правопису»

Доцент Тетяна Горохова та старший викладач Марія Бойко провели для учнів інтерактивну вікторину, розглянули історію правописних змін та ознайомили з основними мовними інноваціями.

У межах заходу ліцеїсти дізналися про переваги навчання на освітніх програмах Факультету української філології, культури і мистецтва, особливості освітнього процесу та інноваційні проєкти факультету («Українська мова в обʼєктиві», «Teen Writers», «Софіт», «Борис Грінченко – лідер українства»).
Майбутніх абітурієнтів запросили відчути себе частиною грінченківської родини та відвідати День відкритих дверей, який організовує Факультет української філології, культури і мистецтва.

«Сторінками українського правопису» Читати далі »

З Україною в серці: кохання та єдність

Учні та вчителі долучилися до різноманітних заходів, які створили святкову атмосферу та сприяли єднанню.

Фотозона «Серце школи»: кожен охочий міг зробити фото на згадку про цей день у спеціально облаштованій фотозоні біля актової зали.
«Валентинки дружби»: учні мали змогу обмінюватися валентинками, щоб висловити свою дружбу та симпатію одне одному.
«Пошта Святого Валентина»: кожен міг надіслати анонімне або підписане повідомлення з компліментами та побажаннями своїм друзям або тим, хто їм подобається.
Майстер-клас «Тепло наших сердець – нашим захисникам!»: учні виготовляли валентинки з побажаннями для наших захисників, щоб передати їм тепло своїх сердець та подяку за їхню мужність.
Флешмоб «Love is in the air»: учні та вчителі разом станцювали флешмоб, щоб підкреслити атмосферу кохання та єдності, яка панувала в ліцеї цього дня.

Цей день був сповнений позитивних емоцій та вражень. Він став ще одним свідченням того, що ми – єдина та дружна родина, яка разом крокує до перемоги.

З Україною в серці: кохання та єдність Читати далі »

«Здорове покоління- щасливе майбутнє!»

Кожен виступ був унікальним та надихаючим. Учні довели, що здоровий спосіб життя – це не лише корисно, але й весело та цікаво! Кожен клас підійшов до завдання творчо та креативно, підготувавши яскраві та змістовні виступи.

«Здорове покоління- щасливе майбутнє!» Читати далі »

Безпечний Інтернет: простір для кожного

День безпечного Інтернету – це час, коли ми об’єднуємо зусилля для створення безпечного та позитивного онлайн-середовища: прагнемо підвищити обізнаність дітей, батьків та освітян про потенційні загрози в Інтернеті та навчити їх ефективним способам захисту; допомагаємо дітям зрозуміти важливість відповідальної поведінки в Інтернеті, зокрема, щодо поваги до інших, захисту особистої інформації та критичного мислення; працюємо над створенням безпечного та сприятливого онлайн-середовища, де діти можуть навчатися, спілкуватися та розвиватися без страху.

З метою відзначення Дня безпечного Інтернету та підвищення обізнаності учнів з питань безпечного користування Інтернетом, у ліцеї №304 було проведено ряд заходів.Учні активно долучилися до обговорення та отримали багато корисної інформації.

Учні 9-11 класів долучилися до єдиного уроку з кібербезпеки, організаторами якого  є представники управління ювенальної превенції Національної поліції України, Департаменту кіберполіції та Міністерства освіти і науки України.

Заходи до Дня безпечного Інтернету стали важливим кроком на шляху до створення безпечного та відповідального онлайн-простору для всіх учасників освітнього процесу

Безпечний Інтернет: простір для кожного Читати далі »

Пам’ятаємо героїв Крут

Юні студенти, гімназисти й курсанти стали проти багатотисячного більшовицького війська не заради слави, не заради нагород – вони йшли в бій за Україну, за її свободу, за майбутнє, яке для багатьох із них так і не настало. Їхній подвиг став символом жертовності, а їхня смерть – нагадуванням про високу ціну незалежності.

Згадали імена цих юних героїв, осмислили уроки минулого й провели паралелі із сьогоденням. Бо історія повторюється, і боротьба за Україну триває.🇺🇦

Пам’ятаймо наших героїв! 🕯💙💛

Пам’ятаємо героїв Крут Читати далі »

Кошторис на 2022 рік